Kromtes Paslanmaz San. Tic. Ltd. Şti.

 


Değerli ziyaretçimiz,
Paslanmaz sektöründe 20 yılı aşkın deneyim, bilgi ve uzman ekibimiz ile paslanmaz boru ve fittings ürünler başta olmak üzere tüm paslanmaz çelik ürünlerde KROMTES PASLANMAZ olarak siz kıymetli müşterilerimize hizmet etmekten şeref duyarız.

Siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturduğumuz ürün gamımızı daha da çeşitlendirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz. Siz değerli müşterilerimize “kaliteli ürün” ve “kaliteli hizmet” etme gayesi içinde olan şirketimiz, tüm ekibimiz ile bayrağı daima daha yukarıya taşımayı hedeflemektedir.

KROMTES PASLANMAZ olarak hizmet ettiğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinize dayalı referanslarınızdan aldığı güç ile hedefimizi; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “kalite ve güven” adı altında yapılandırmaktır.

Vizyonumuz: Genç, dinamik, teknik bilgisi yüksek, varlığımızdaki potansiyel enerjiyi ortaya çıkarıp verime dönüştürerek, rakiplerimiz ile değil kendimiz ile yarışarak kalitemizi arttırmaktır.

Misyonumuz: Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ve sektörümüze kaliteli hizmet etmektir.